Užitečné informace o léčbě erekce a impotence. Co je to dentální implantologie? Klimakterické potíže. Plastic surgery may help your body feel good.

Page archived courtesy of the Geocities Archive Project https://www.geocitiesarchive.org
Please help us spread the word by liking or sharing the Facebook link below :-)
by Czech around Užitečné informace o léčbě erekce a impotence. Co je to dentální implantologie? Klimakterické potíže.
by Czech

by German around Užitečné informace o léčbě erekce a impotence. Co je to dentální implantologie? Klimakterické potíže.
by German

by English around Užitečné informace o léčbě erekce a impotence. Co je to dentální implantologie? Klimakterické potíže.
by English

by Spanish around Užitečné informace o léčbě erekce a impotence. Co je to dentální implantologie? Klimakterické potíže.
by Spanish

by French around Užitečné informace o léčbě erekce a impotence. Co je to dentální implantologie? Klimakterické potíže.
by French

by Greek around Užitečné informace o léčbě erekce a impotence. Co je to dentální implantologie? Klimakterické potíže.
by Greek

by Italian around Užitečné informace o léčbě erekce a impotence. Co je to dentální implantologie? Klimakterické potíže.
by Italian

by Dutch around Užitečné informace o léčbě erekce a impotence. Co je to dentální implantologie? Klimakterické potíže.
by Dutch

by Portuguese around Užitečné informace o léčbě erekce a impotence. Co je to dentální implantologie? Klimakterické potíže.
by Portuguese

by Swedish around Užitečné informace o léčbě erekce a impotence. Co je to dentální implantologie? Klimakterické potíže.
by Swedish

 

 

Zdravotní rady pro každého


Užitečné informace o léčbě erekce a impotence

Užitečné informace o léčbě erekce a impotence

Zůstat zdravým, to je přáním asi každého z nás... Avšak signál zůstat zdravým není pro naše tělo samozřejmostí. V dnešní uspěchané době často zažíváme pocit, že jsme bez energie, bez sil.

Typickým příznakem impotence je změna kvality erekce, což se týká buď ztopoření nebo schopnosti udržení erekce, nebo obou. Známkou toho, že se jedná o organickou (tělesnou) impotenci, a ne o impotenci z psychických příčin, je neschopnost mít nebo udržet erekci ráno po probuzení.

Velké množství alkoholu poškozuje játra a díky tomu se testosteron ve Vaší krvi rychleji mění v estrogen. 75 procent chronických alkoholiků trpí erektilní dysfunkce. Kromě toho alkohol poškozuje nervová zakončení a zhoršuje vedení vzruchu.

Prostata, která je tvořena buňkami hladkých svalů a žlázovou epiteliální tkání, je obklopena pevným vazivovým pouzdrem.

Někdy dokonce může vést i k závažnějším zdravotním problémům. Na následujících stránkách najdete informace o andropauze i o možném řešení problémů, které se v důsledku nízké hladiny mužských hormonů (zejména testosteronu) vyskytují.

Andropauza je spojena s nízkými hladinami ("biologicky dostupného") testosteronu. Snížení hladiny biologicky dostupného testosteronu postihne každého muže, ale u některých mužů je pokles výraznější než u jiných. Tito muži mohou pak na sobě pozorovat příznaky andropauzy.

dále...

Co je to dentální implantologie?

Co je to dentální implantologie?

Historie používání implantátů sahá až do doby starého Egypta, kde se tehdejší ztracené zuby pokoušeli ranhojiči nahradit čepy ze slonoviny, zlata a jiných materiálů. Jejich moderní vývoj probíhá zhruba od poloviny 20. století a tak se jejich tvar i materiál dnes už celkem ustálil – většinou jde o implantáty ve tvaru válce se závitem, vyrobené z téměř čistého titanu se speciálně zvrásněným povrchem. Cílem těchto úprav povrchu je jeho mnohonásobné zvětšení tak, aby byl kontakt s vrůstající kostí co největší a nejpevnější. Právě kvalita povrchu je jedním ze zásadních rozdílů mezi jednotlivými systémy.

Přestože hovoříme o tak zvaných nastřelovacích zubech, jedná se o titanový váleček opatřený závity podobný šroubu, který se zavádí (šroubuje) do vytvořených otvorů v kosti. Výkon provádíme v lokální anestézii a je zcela bezbolestný. Nejméně příjemná je právě pouze lokální anestézie. Zavedení jednoho implantátu trvá přibližně 20 minut. Po operačním výkonu necháváme implantáty vhojovat většinou zakryté pouze šroubkem 2 až 3 měsíce. Poté je implantát již pevně spojený s okolní kostí.

Mít bílé zuby není v dnešní době problémem - statistiky říkají, že jen 3% "případů" nelze vybělit. Bělení zubů je naprosto bezbolestné. Je prokázáno, že bělení pod kontrolou zubního lékaře (zubní hygienistky) je bezpečné.

Zažloutlá barva zubů mívá řadu příčin: může být vrozená, nebo vzniká vlivem nejrůznějších faktorů (konzumace potravin a nápojů obsahujících barevné pigmenty - cola, čaj, káva, víno, kouření tabáku, antibiotika - zejména v dětství, úrazy zubů, některé výplňové materiály, některé ústní vody, zuby odumřelé, nebo zuby s ošetřeným kořenovým kanálkem). Často se na zbarvení podílí více faktorů najednou.

Bělení zubů muže se provádít gelem s peroxidem vodíku. Bělící gel je k zubům šetrný, tak v žádném případě nehrozí jakékoli poškození skloviny. Koncentrovanější gely, určené pro speciální bělení, vyžadují aplikaci přímo v ordinaci, ty méně koncentrované lze používat i doma. K tomu je nutná speciální plastová forma jako nosič gelu, kterou nechá zhotovit lékař na míru, podle otisku vašich zubů. Formu naplněnou bělícím gelem si pak jednou denně, zpravidla na noc, nasazujete sami.. Před začátkem bělení je ovšem nutné zbavit zuby kazů, zubního kamene a pigmentů, proto je třeba provést preventivní prohlídku a absolvovat sezení u dentální hygienistky.

BriteSmile technologie spočívající v expozici světla spolu s gelem citlivým na specifické vlnové délky dosahuje ohromných výsledků, přičemž koncentrace peroxidu vodíku je znatelně nižší než u jiných bělících systémů (pouze 15% vs. 35-50%).

dále...

Klimakterické potíže

Klimakterické potíže

Pokud málo dbáme na vlastní osobnost, pokud jsme si (zatím) nevybudovaly žádný respekt před velikostí své osobnosti a vlastní duše, pohřbíváme tím harmonii, vyváženost, sílu a následně také svoje zdraví.

Nedostatek smyslu života, obecná ztráta životního cíle, proč a jak žít - to jsou další důvody, které dříve nebo později mohou způsobit nemoc.

Často se najednou objevují obtíže s kvalitou pokožky, projevující se různými vyrážkami, ochabováním kůže (zčásti i díky nedostatku tekutin), rychlejší tvorbou vrásek.

Všichni "strašáci", uvedení v předchozím výčtu, jsou pro ženu jistě velmi nepříjemní. Nelze se tedy divit, že téma klimakteria, přechodu je jedním z nejčastějších témat hovoru u žen okolo 50. roku věku.

Hormonální suplementaci má ale svá úskalí: - ne vždy je nasazená dávka hormonů dostačující; - ne všechny typy synteticky vyráběných hormonů jsou bez výraznějších vedlejších účinků; - některé ženy tuto hormonální suplementaci nemohou brát - jde zejména o ženy se stavem po opakovaně prodě-lané hluboké žilní trombóze či po plicní embolii, dále o ženy s již rozvinutou ischemickou chorobou srdeční a o ženy kontrolované pro obtíže s prsy.

dále...

 

 

Read our other articles:
Plastic surgery may help your body feel good

Sitemap© Copyright 2007 Beauty Society of America.

1