Prostata - její potíže a léčba. Klimakterické potíže. Jak je to s růstem vlasů. Modern dental care at czech clinic.

Page archived courtesy of the Geocities Archive Project https://www.geocitiesarchive.org
Please help us spread the word by liking or sharing the Facebook link below :-)
Czech version for Prostata - její potíže a léčba. Klimakterické potíže. Jak je to s růstem vlasů.
Czech version

German version for Prostata - její potíže a léčba. Klimakterické potíže. Jak je to s růstem vlasů.
German version

English version for Prostata - její potíže a léčba. Klimakterické potíže. Jak je to s růstem vlasů.
English version

Spanish version for Prostata - její potíže a léčba. Klimakterické potíže. Jak je to s růstem vlasů.
Spanish version

French version for Prostata - její potíže a léčba. Klimakterické potíže. Jak je to s růstem vlasů.
French version

Greek version for Prostata - její potíže a léčba. Klimakterické potíže. Jak je to s růstem vlasů.
Greek version

Italian version for Prostata - její potíže a léčba. Klimakterické potíže. Jak je to s růstem vlasů.
Italian version

Dutch version for Prostata - její potíže a léčba. Klimakterické potíže. Jak je to s růstem vlasů.
Dutch version

Portuguese version for Prostata - její potíže a léčba. Klimakterické potíže. Jak je to s růstem vlasů.
Portuguese version

Swedish version for Prostata - její potíže a léčba. Klimakterické potíže. Jak je to s růstem vlasů.
Swedish version

 

 

Zdravotní poradna pro každého


Prostata - její potíže a léčba

Prostata - její potíže a léčba

Erektilní dysfunkce patří mezi nejčastější sexuální poruchy. Celosvětově jí trpí více než 100 milionů mužů. V České republice je to kolem 800 tisíc mužů ve věku 35 až 65 let a jejich počet se každým rokem zvyšuje zhruba o 40 tisíc.

Typickým příznakem impotence je změna kvality erekce, což se týká buď ztopoření nebo schopnosti udržení erekce, nebo obou. Známkou toho, že se jedná o organickou (tělesnou) impotenci, a ne o impotenci z psychických příčin, je neschopnost mít nebo udržet erekci ráno po probuzení.

Nevyvážená strava s vysokým obsahem živočišných tuků a naopak s nízkým obsahem vitaminů a vlákniny zvyšuje množství cholesterolu ve Vaší krvi a vede ke vzniku cévních a srdečních onemocnění.

Málo známým faktem je, že erektilní dysfunkce může vyvolat i příliš sedavý způsob života. Při dlouhém sezení dochází ke stlačování cév, které zásobují penis krví.

Léky na prostatu lze v současné době rozdělit do několika skupin: - alfa-blokátory - fytoterapeutika - blokátory 5-alfa-reduktázy - léky snižující hladinu steroidních hormonů

U mužů v andropauze byla prokázána vysoká účinnost a značný přínos substituční léčby testosteronem, podobně jako je tomu u žen v menopauze při substituční léčbě estrogeny. Neplatí to ovšem pro všechny muže: muži mající shora vyjmenované příznaky mohou mít i jiné zdravotní problémy, které jsou příčinou těchto příznaků. Substituční léčba testosteronem je dobrým řešením pro mnoho mužů, kteří na sobě pozorují příznaky ovlivňující kvalitu jejich života.

přečíst

Klimakterické potíže

Klimakterické potíže

Pokud odmítáme odpovědnost za svůj život a svoje zdraví (vědomě nebo ne), může i tento postoj působit negativně. Pokud se nenacházíme ve svém Středu, vypadáváme také ze svého vnitřního i vnějšího, duševního i tělesného zdraví.

Přechod může začít docházet k poruchám menstruačního cyklu. Ten může být nepravidelný, menstruace trvají různě dlouho a mají různou sílu. S postupem času se pak menstruace úplně zastavuje, dochází k menopauze.

Hormonální suplementaci má ale svá úskalí: - ne vždy je nasazená dávka hormonů dostačující; - ne všechny typy synteticky vyráběných hormonů jsou bez výraznějších vedlejších účinků; - některé ženy tuto hormonální suplementaci nemohou brát - jde zejména o ženy se stavem po opakovaně prodě-lané hluboké žilní trombóze či po plicní embolii, dále o ženy s již rozvinutou ischemickou chorobou srdeční a o ženy kontrolované pro obtíže s prsy.

přečíst

Jak je to s růstem vlasů

Jak je to s růstem vlasů

Vlasy a nehty si můžeme představit jako rostliny, které vyžadují zvláštní péči . Jak vlas tak nehet je sice tvořen zrohovatělými buňkami, ale vyrůstá z živé tkáně. Vlasová cibulka stejně jako nehtové lůžko jsou živé organismy, které potřebují dostatečný přísun živin a energie, stálou zásobu kyslíku, minerálních solí a dalších živin přepravovaných krevními kapilárami. Nejčastější problémy s vlasy a nehty (vlasy - poškozené, mastné a bez lesku, nehty - měkké a lámavé) bývají často způsobeny biologickou nerovnováhou v organismu.

Tak jako jiné organely i vlasy v průběhu života postupně ztrácejí vodu, tzv. velusové vlásky již neobsahují dřeň, jsou sušší i tenčí, méně pigmentované a vzhledem k úbytku drobných kapilár kolem vlasové cibulky dochází i k útlumu tvorby mazu a tím pádem i k tendenci k další dehydrataci vlasů.

Při problémech se svědivou a olupující se pokožkou hlavy je kromě aplikace vhodných vlasových přípravků a masáží stejně tak důležité nahlédnout do vlastního nitra a usilovat o zklidnění zevnitř. Možností je mnoho – zatímco někdo si napustí plnou vanu vody, zapálí svíčky a pustí uklidňující hudbu, jiný dá přednost příjemné procházce v přírodě nebo si koupí malou drobnost pro radost a další zajde do restaurace na dobré jídlo. Každý z nás je jedinečný a má svůj vlastní způsob relaxace, který mu pomůže najít ztracený pocit pohody. Možná, že naše vnitřní pozitivní vyzařování pak nedá šanci žádné nepohodě, problémům či trápením, které se projevují jak v nás samotných, tak i navenek.

Pro péči o citlivou pokožku hlavy zvolte takové přípravky, které svým složením působí nejen proti tvorbě lupů, ale zároveň jsou jemné, šetrné a mají zklidňující účinek na podrážděnou svědící pokožku.

přečíst

 

 

Read our other articles:
Modern dental care at czech clinic

Sitemap© Copyright 2007 Insurance Ring of America.

1